Dlaczego nie mogę zajść w ciążę mając 25 lat?

Witam, od ponad roku staramy się ze swoim partnerem o dziecko, niestety okazuje się to nie takie łatwe. Osobiście badam się u ginekologa ( nigdy pod względem płodności ) mam wykonywane różne badania tj. cytologia, która jest wzorowa jak na mój wiek, oraz USG, na którym lekarz widział jajeczkowanie ( o ile dobrze zrozumiałam ). Miesiączki mam regularne, a współżyjemy ze sobą conajmniej 3/4 razy w tygodniu. Czy na podstawie takich badań mogę wnioskować, że nie ma nic na przeszkodzie abym została przyszłą mamą? Czy wykonanie domowego testu na płodność dla mnie i partnera będzie miarodajnym wynikiem? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam,

Starania o dziecko przez ponad rok, bez zabezpieczenia, 3-4 x w tygodniu są wskazaniem do diagnostyki w kierunku niepłodności. Są to dodatkowe badania, nie tylko wymienione przez Panią. Powinni obydwoje Państwo udać się do lekarza. Powodzenia. Trzymam kciuki!