Dlaczego od lat borykam się z sytuacjami skrajnego płaczu i smutku?

Witam serdecznie moje imię to Weronika mam 20 lat , od 12-13 wieku borykam się z ciężkimi do opanowania sytuacjami skrajnego płaczu / smutku którego nie mogę powstrzymać, . Poniewaz bardzo mnie to meczy i dostaje informacje ze inni widza również że popadam ze skrajności w skrajność od smutku do radości i nie jestem w stanie nad tym zapanować , chce dowiedzieć się co się dzieje i czy jest szansa popracować nad sobą ,aby pozbyć się tej niepewności i nauczyć się rozumieć swój organizm dlaczego tak się dzieje i tak trudno zapanować mi nad emocjami ... Bardzo chętnie zdobyłabym jakieś informacje dotyczące dobrych lekarzy psychologów z Warszawy najchętniej na Narodowy fundusz zdrowia , którzy mogli by mi pomoc .

Witam Panią,
Nikt nie płacze bez powodu…
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej płaczliwości.
Do najczęstszych należą stres, traumatyczne przeżycia w przeszłości,
również w dzieciństwie, zaburzenia lękowe, depresja
Przyczyną obniżonego nastroju może być też niskie poczucie własnej
wartości a także brak równowagi hormonalnej.
Niewiele pisze Pani o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę Pani
płaczliwości, trudności z kontrolowaniem emocji.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to fakt, że takie stany, jak wnioskuję, zdarzają się dość często
jest niepokojący, gdyż mogą one doprowadzić do wielu zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródła, i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani wypracować umiejętności radzenia sobie
ze stresem, z emocjami oraz odzyskać spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Poniżej zamieszczam link do strony, gdzie znajdzie Pani
dobrych psychologów w Warszawie.
Wielu z nich pracuje również w ramach NFZ
https://ranking.abczdrowie.pl/s/Psycholog/warszawa
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie,

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl