Dlaczego partner ogląda filmy porno, a potem wymyśla wymówki, aby uniknąć seksu?

Mam wielki problem ze sobą. szczerze mówiąc nie wiem do kogo mam się z tym udać.Jestem z chłopakiem już 2 lata ,nigdy nie miałam przeciwko oglądaniu pornoli i lubie też obejrzeć -lecz nie mogę znieść tego że jeśli nie ma mnie w domu to wtedy ogląda sobie filmy i wiadomo co się dzieje (lub chce zrobić to przed wyjściem to mówi że wieczorem a potem sam to robi ). Ja potem chce się kochać to ma tysiąc wymówek. Nie potrafię zrozumieć tego dlaczego wywołuje się u mnie agresja,złość,płacz .

Dzień dobry,
rozumiem, że musi się Pani czuć przez partnera odrzuca i równocześnie zaniedbana. Warto spróbować przeprowadzić z partnerem poważną rozmowę, zapytać jakie ma oczekiwania odnośnie wspólnego życia intymnego, co jest powodem, że wybiera masturbację. Domyślam się, że to również wpływa na Pani poczucie wartości. Tłumienie problemu doprowadza do pojawiania się negatywnych, agresywnych emocji, właśnie typu płacz, złość, czy agresja, która zapewne ma na celu uderzyć w partnera, tak jak on uderza w Panią odrzucając bliskość z Panią. Jeżeli rozmowa nie przyniesie efektów, proponuję wspólnie wybrać się do specjalisty. Życie intymne to bardzo ważna sfera, dlatego warto całe życie ją pielęgnować i ulepszać. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Panią Serdecznie,

Proszę porozmawiać z Partnerem szczerze, spokojnie i bez oceniana, co i jak Pani czuje, kiedy On sam zaspokaja swoje potrzeby, nie współpracuje z Panią i nie bierze pod uwagę Pani potrzeb seksualnych.

Z tego powodu czuje Pani złość i agresję, bo nie czuje się Pani zadbana przez Partnera.

Proszę zachęcić Pani Partnera do konsultacji z seksuologiem lub z psychologiem, sugeruję rozważyć podjęcie wspólnej terapii partnerskiej, żeby również Pani potrafiła zadbać o swoje potrzeby

Życzę Pani poprawy relacji,
Irena Mielnik-Madej