Dlaczego przestało mi zależeć na tylu rzeczach?

Od 2019 r. może od 2018 r. do teraz odczuwam, że mi " nie zależy" na niczym, towarzyszy mi myśl " a co tam". Dodam, że zaczęło się to wszystko, co powyżej chyba także przed chorobą. Od 2019 r. choruję na psychozę. Stosuję Xeplion - 75 mg, Ketilept - 100 mg, Euthyrox - 25 mikrogramów, Glucophage - 2000 mg, Morwę białą z chromem. Proszę powiedzieć, co jest przyczyną tego, że mi nie zależy na niczym i myślę " a co mi tam"? Czy jest może wpływ leków? Kobieta, 34 lata

Witam. Zachęcam Panią do podjęcia terapii indywidualnej lub grupowej dla osób z doświadczeniem stanów psychotycznych. W terapii będzie Pani miała szansę rozpoznać co jest wynikiem choroby a co stanów emocjonalnych będących następstwem innych doświadczeń życiowych. Jest Pani młoda kobietą, dobrze dobrane leki i wsparcie terapeutyczne dają szansę na satysfakcjonujące życie pomimo doświadczanych trudności. W Warszawie jest wiele placówek świadczących wyżej wymienioną pomoc.

Życzę wszystkiego dobrego J. Pacuła-Kargol