Dlaczego szwagier się we mnie zakochał?

Mam problem, który zaczyna mnie przerastać, nie mam ochoty żyć, bo czuję że to jedyne najlepsze rozwiązanie jakie mogę zrobić. Mój szwagier się we mnie zakochał, cały czas mówi że mnie kocha, całowaliśmy się (od roku nie układa mu się z żoną) chce z nią wziąć rozwód, a o mnie walczyć. Tylko że ja się boję jak na to spojrzy rodzina, siostra, znienawidzą mnie, odwrócą się. Chcę żeby oni byli szczęśliwi, moje szczęście się dla mnie nie liczy. Nie mam pojęcia co mam robić. Nie chcę nikogo zawieźć.

Dzień Dobry Pani,

Proszę z tym nie zostawać samej.
Zachęcałabym Panią do zwyczajnej i pomocnej rozmowy z psychologiem, by mogła Pani podjąć optymalne dla Pani decyzje.

Życzę Pani tego, czego Pani najbardziej teraz potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com