Dlaczego czuję, jakby to był koniec mojego życia?

Mam 52 lata mam córkę 18 letnią i czuję się tak jakby to był już koniec mojego życia nie potrafię się cieszyć .Na zewnatrz jestem pewna siebie i każdy ma mnie za mocną kobietę ale tak naprawdę nie Chce mi się żyć czy mogę z kimś porozmawiać tzn z lekarzem

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani, że że zechciała się Pani podzielić swoimi obawami.
Przyznaję, że trochę smutno mi się zrobiło z Pani odczuwania braku sensu?
Chcę pani powiedzieć, ze tam gdzie (chwilowo!) nie widać sensu..., ten sens się własnie zaczyna..

Mam zbyt mało danych dotyczących Pani historii osobistej, jednak na pierwszy plan taka hipoteza, że jest Pani obecnie w tzw. okresie średniej dorosłości (nazywanej wiekiem średnim).
Jest to okres niezwykle ważny i równocześnie przełomowy, gdyż jest to czas dokonywania samodzielnych wyborów, zgodnych z (prawdziwymi!) pragnieniami i celami.
Jest to również okres funkcjonującego u Nas syndromu "pustego gniazda" który zaczyna (na szczęście!) być mitem, nie służącym dobrostanu.

Jak ja to widzę?
Domniemam, że jest to właśnie czas tylko dla Pani, by mogła Pani zająć się "na poważnie" obszarami/zainteresowaniami, na które wcześniej nie miała Pani czasu...i z którymi mogłaby się Pani zaprzyjaźnić..?

Gdyby miała Pani życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej (teraz!) potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com