Dlaczego tak szybko tracę na wadze?

Witam od zawsze jestem szczupla i to bardzo. Rok wstecz zaczelam pic geinery przybralam 5 kg w 2 miesiace i szybko je zgubilam robiac wszystko tak samo (odzywki na mase) Zwolnilam sie nawet z pracy aby wreszcie przytyc i nic to nie daje moj metabolizm jest na tyle szybki ze im wiecej zjem tym szybciej trace na wadze. Nie mam pojecia co zrobic? Badania sa ok. Prosze Mi nie pisac aby jesc wiecej. Moje pytanie brzmi czy jest lek na zwolnienie mtabolizmu bo takie zycie Mnie wykonczy.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Jakie badania są ok? Czy wykonała Pani badanie tarczycy? Niedowaga może wynikać równiez z zaburzeń wchłaniania. Co oznacza szybki metabolizm? Czy sa objawy ze strony układu pokarmowego, zwłaszcza te związane z jelitami? Jak duża jest niedowaga?
Jesli ma Pani wyniki, proponuję udac się do dobrego dietetyka na konsultację.
pozdrawiam

Należy przyjrzeć się temu co Pani zjada na co dzień. Być może jada Pani takie produkty, które nie są odżywcze dla Pani organizmu. Ja Pani nie napiszę, żeby jeść więcej, tylko żeby jeść właściwą żywność, którą Pani organizm będzie mógł wykorzystać do budowania tkanek. Proszę spisać sobie kilka przykładowych dni, co Pani jadła i piła i przesłać do mnie. Napiszę Pani gdzie leży błąd. Pozdrawiam.