Dlaczego z kobietą nie mogę dojść?

Witam, mam problem a mianowicie gdy jestem z dziewczyną i dochodzi do zbliżenia nie mogę dojść. Ogólnie wiele razy czułem, że prawie kończę, lecz nie moge. Natomiast gdy zadowalam się sam trwa to około paru minut, warto wspomnieć, że dosyć często się masturbuje.

Dzień dobry!

Może mieć to związek z utrwalonymi nawykami masturbacyjnymi - lub inne przyczyny. Konieczna jest dłuższa rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!