Dobranie diety dla tenisisty

Witam, jestem tenisistą stołowym i mam problem z dobraniem właściwej diety, aby zrzucić kilka kilo ale jednocześnie nie narażając organizmu na wyczerpanie. Dodam tylko, że moje treningi wyglądają dosyć intensywnie.

Najlepiej wybrać się do dietetyka. W przypadku intensywnego uprawiania sportu dieta musi być tak dobrana, żeby waga powoli spadała ale żeby jednocześnie nie pogorszyła się wydolność.