Dręczenie przez innego pracownika w pracy

Witam . Mam 46 lat pracuje w przedszkolu jako wożna . Bardzo lubię swoją pracę i dzieci od dawna szukałam tej pracy gdyby nie nauczycielka z którą pracuje już 5 lat. Wszyscy w przedszkolu wiedzą jaki ona ma trudny charakter nowa dyrektor boj się jej wchodzić w drogę by mnie przenieść do innej gr. a teraz mam okazje bo zwolniła się koleżanka. Od 5 lat psychicznie ta kobieta mnie dręczy ,że ciągle coś nie tak robię.

Warto więc wykorzystać tą okoliczność. Natomiast zachęcam również do asertywności, której można się nauczyć....

W takich sytuacjach czasem pomogą konfrontacja- rozmowa, która obejmie wszystkie zainteresowane strony, pozwoli przedstawić wszystkie punkty widzenia oraz da przestrzeń na poszukiwanie możliwych rozwiązań.