Brak energii po przemęczeniu spowodowanym pracą

Witam, mam pytania ze zdrowiem, otoz 2 lata temu pracowalam po 50 godz tyg zwolnilam sie z powodu wyczerpania, caly czas odczuwalam zmeczenie i w tamtym czasie pod koniec jeszcze zachorowalam na grype zoladkowa i biegunke po tamtym czasie postanowilam ze mienie styl i malo pracuje juz 2 lata minely troszke lepiej sie czuje ale, jeszcze mam malo energi znajomi mowia ze zachowuje sie jak stara babcia,lekarz powiedzial ze gimnastyka ale to niepomaga, cobic?

Witam
A jak z Pani kondycją psychiczną? Kondycja psychiczna wiąże się z kondycją fizyczna i na odwrót, więc może warto zadbać również o ten pierwszy aspekt. Pomóc może w tym na pewno psycholog/terapeuta.
Pzodrawiam B.K.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam Panią,
Przepracowanie które Pani sobie zafundowała ciągle się jeszcze odreagowuje. Zachęcałabym nie tylko do gimnastyki, pływania, tańców, ale głównie do przebywania na świeżym powietrzu: spacery, bieganie, kije. Jak najmniej leżenia po pracy przed telewizorem. Proszę poszukać w sobie jakieś pasji i ją rozwijać; może coś z dzieciństwa? Więcej też kontaktów z kolegami i koleżankami. Można też zmienić sposób odżywiania i myślenia.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl/