Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drżenie stóp w sytuacjach stresowych

Mam następujący poblem, z którym byłem już u psychologów i nic nie pomogło.W sytuacjacvh stresujących, w których chce wypaść dobrze itd. dostaję drżenia stóp - jak stoje to właściwie cały się trzęseUniemożliwia mi to chodzenie, bo dodatkowo spinają mi się mięśnie nóg, przez co są ciężkie. O prowadzeniu samochodu nie wspominam nawet.Kiedyś było to mniej uciążliwe, dziś zwykłe wyjście z domu nastraja mnie negatywnie. Jak soie z tym radzić ? Byłem u neurologa też, przepisano mi pramolan, ale ulo
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Objawy sugerują nerwice lękową lub fobie społeczną. Psychoterapia jest najbardziej polecana w tej sytuacji metoda poradzenia sobie nie tylko z objawami, ale przede wszystkim z ich emocjonalnymi przyczynami. Zachęcam do cierpliwości i kontynuowania terapii.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Dzień Dobry Panu,

Jedyne, co mi się nasunęło, to proszę zacząć praktykować medytację, jogę albo trening autogenny Schultza ( są to skuteczne metody w takich dolegliwościach, jakie występują u Pana).

Polecam, jako pomocne w wielu obszarach życia.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy