Duża nerwowość i trudności ze skupieniem podczas stosunku z partnerem

Witam Jestem z chlopakiem od 4 lat. Ostatnio stalam sie nerwowa bardzo ale staram sie nad tym panowac. Wszystko potrafi mnie wkurzyc, choc zlosc mija mi po chwili... Nie moge sie takze skupic na stosunku... Czy to powod nerwow?

Polecam skonsultować się z psychologiem i - jeżeli tak zadecydujecie- podjąć z nim współpracę terapeutyczną. Problem może mieć różne źródła i ich poznanie pozwoli przepracować emocje i je kontrolować. A temu pomocna jest właśnie terapia psychologiczna. Pozdrawiam.

Drażliwość może być wynikiem wielu trudności zarówno związanych z somatyka (zaburzeniami o podłożu fizjologicznym, endokrynologicznym, hormonalnym itp itd) jak i o podłożu psychologicznym tkwiącym zarówno w osobowości, samej relacji z chłopakiem czy kryzysie związanym z przemęczeniem, stresem itp. Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej.