Dziwne stany emocjonalne od 4. blistra Ovulastanu

Witam. Od 4 blistra Ovulastanu mam dziwne stany emocjonalne: odczuwam niepokoj, smutek ktory odczuwam na temat partnera. Czuje tak jakbym miala go stracic mimo ze wszystko jest super. Jednoczesnie walcze z tym uczuciem bo wiem ze go kocham i nie chce go stracic. W nocy zle spie ostatnio, miewam koszmary. Ogolnie jakby moje wesole JA bylo tlumione. Czy cos jest ze mna nie tak czy tp wina tabletek, ktorych akutek uboczny dop przy 4 blistrze sie objawil?

Pozdrawiam

Warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem prowadzącym, który kurację zapisała. Wyjaśni ewentualne wątpliwości.
Obniżenie nastroju może jednak być związane z psychologicznymi aspektami relacji- konkretyzowaniem potrzeb i oczekiwań wobec partnera, być może deprywacją niektórych z nich, lękiem przed utratą związanym z wcześniejszymi doświadczeniami itp. Przyczyn emocjonalnych może być parę. Zachęcam do podjęcia tego tematu na początek z kimś bliskim. Jeśli stan będzie się utrzymywał lub pogłębi, proszę skonsultować się z psychologiem.