Fobia latania samolotem

Dzień dobry, wydaje mi się że mam fobie latania samolotami. Podczas startu taka byłam przerażona że nie dochodziła mi krew do rąk i nóg. Czy powinnam to leczyć ? Gdzie powinnam się udać ? Jak to wyleczyć, jakie kroki podjąć ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Witam,
czy to był pierwszy Pani lot? Z opisu nie wynika, żeby cierpiała Pani na fobię. Różnorodne odczucia somatyczne są normalne i wynikają z przeciążeń pod jakimi znajduje się ciało w momencie startu. Następnym razem proszę próbować się rozluźnić, mogą pomóc jakieś techniki relaksacyjne.
Pozdrawiam.