Gdzie można leczyć kompleksowo te zaburzenia?

Bardzo bliska mi osoba musi natychmiast rozpocząć leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Rozpoznanie na skierowaniu to zaburzenia lękowo-depresyjne jest adnotacja, że ma myśli samobójcze. Jest po kilki próbach. Ta osoba była kilka lat temu w szpitalu w Łodzi (jest to najbliższy szpital) lecz tam włączono jedynie farmakoterapię. Czy są jakieś inne szpitale na NFZ, które oprócz leków włączają jakie inne metody (psychoterapię, elektrowstrząsy lub inne)? Należy przy tym zaznaczyć, że zachodzi wysokie prawdopodobieństwo, że ta osoba jest lekoodporna. Liczę na szybką odpowiedź.

Witam Panią
Gratuluje Pani troski o druga osobę, a najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego, który dokładnie powinien znać adresy wszystkich placówek zajmujących się chorobami psychicznymi. Można też skorzystać z informacji internetowych jak Pani widzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.