Gdzie poznać partnerkę?

Brak dziewczyny(kobiety),jedynie kolezanki ale zadko widuje i spotykam mezatki albo partnera maja juz. Niestety kolezanki nie maja dla mnie koleżanek wolnych. Przez to ogladam erotyke i masturubuje sie to normalne,powinienem pojsc do seksuloga Co zrobic by miec kolezanke a zarazem kobiete gdzie ja poznac

Dzień dobry, bardzo trudno określić gdzie można poznać kobietę. Tak naprawdę w różnych okolicznościach poznaje się życiowych partnerów. Z uwagi na to że jesteśmy dziś mocno zapracowanym ludźmi coraz więcej osób decyduje się na różne portale randkowe. To oczywiście też nie daje żadnej gwarancji ma poznanie drugiej połówki ale zapewne jest krokiem w tym kierunku. To co ważne to i regularne wyjścia i może portal. Proszę też uważać na „desperackie” kroki. One częściej wciągają nas w kłopoty niż pomagają układać życie. Co do masturbacji. Wszystko jest dla ludzi, rozumiem, że ma Pan wysokie libido i potrzebuje Pan się rozładować. Warto uważać by nie przerodziła się potrzeba rozładowania libidalnego w rozładowanie napięć , stresów, zmartwień czy samotności. Dla uspokojenia się warto skorzystać z porady seksuologa. Wtedy będzie miał Pan pewność czy Pana masturbacja i filmy portograficzne nie wykraczają poza granice norm. Jeżeli wykrycia to zapewne dostanie Pan zalecenia jak sobie radzić z popędem seksualnym w sytuacji kiedy nie ma Pan partnerki.
Pozdrawiam A. Pacia