Flirty i przesyłanie nagich zdjęć przez Internet przez męża

Mam problem z mężem 53 lata na komputerze flirtuje na portalach randkowych gdzie przez kamerę kobiety same się zadawalają a podejrzewam że on też gdyż znalazłam zdjęcia masturbacji i wytrysku, oraz nagich swoich zdjęć,Oprócz tego znalazłam ukryte zdjęcia kobiet w różnych sytuacjach i w różnym wieku wysyłane były MMS lub meilami na jednym z folderów Jestem przerażona tą sytuacją nie wiem co mam robić. czy on jest bezpieczny dla innych Nie mam pojęcia jak postąpić i czego się spodziewać

Może warto byłby także skorzystać z terapii małżeńskiej (szczególnie, jeśli ogólnie Państwa relacja uległa zdystansowanie, pogorszeniu) lub seksuologa?

Zachowanie męża jest ryzykowne dla niego i dla Waszego małżeństwa. Wygląda na to, że mąż utracił kontrolę nad swą seksualnością i postępuje autodestrukcyjnie.
Sadzę, że powinna Pani być stanowcza i konsekwentna i doprowadzić do wspólnej wizyty u seksuologa.
Tolerowanie sytuacji może powodować progresję niewłaściwych zachowań.
Niestety należy przyjąć, że i tak nie wykryła Pani wszystkiego.
Zachęcam do spokojnej, ale stanowczej konsekwencji. Mąż potrzebuje pomocy i Wasz związek także.
Pozdrawiam. JW.