Przesyłanie nagich zdjęć przez przyjaciela

witam przyjaciel mi przesyla gole fotki i pisze ze go damskie rajstopy podniecaja czy to jest normalnie ufaceta

Przesyłanie nagich fotografii (tzw. sexting) i podniecanie się damskimi rajstopami, to jedne z wielu fetyszy, które sa zupełnie normalne i naturalne (dopóki nie krzywdzą drugiej osoby lub nas samych). Natomiast jeśli Pani to nie odpowiada, proszę poważnie porozmawiać z przyjacielem, że nie życzy sobie Pani tego, a także ustalić jasne granice Waszej przyjaźni. Jeśli przyjaciel nie zaprzestanie, proszę zasugerować wizytę u seksuologa lub psychologa.

Dzień dobry!

"Normalne" jest wszystko to, co na wyrażają zgodę obie strony. Jeśli czuje Pani, że ma ochotę na tak intymną relację, akceptuje Pani otrzymywanie nagich zdjęć i sprawia to Pani przyjemność - nie musi być w tym nic dziwnego. Wtedy jest to po prostu element Waszej relacji - także seksualnej.
Jeśli zaś jest to dla Pani krępujące, niepokojące, niechciane i wolałaby Pani nie otrzymywać tak nachalnych seksualnie wiadomości - ma Pani prawo jasno i stanowczo zaprotestować i oczekiwać, że mężczyzna to uszanuje.

Pozdrawiam!