Gdzie szukać pomocy, gdy mam dość życia?

Gdzie mam szukać pomocy? Mam dość życia. Wiele razy się pocielam i mam wiele kompleksów. Nadodatek chociaż wszyscy mi mówią ze jestem piękną kobietą ja uważam że jestem bardzo brzydka. Nie potrafię się malować a na kosmetyczkę nie mam pieniędzy. Poza tym mam ciągle wybuchy płaczu.Ostatnio siostra zabrała mnie do galerii ale ja zamiast się cieszyć to tylko płakałam. I wybiegł am ze sklepu bo nie mam pieniędzy na te ciuchy. Na koncie mam tylko 200zl a w portfelu parę groszy. I jak mogę być szczęśliwa. Mówią ze pieniądze szczęścia nie dają ale ja uważam inaczej.Mysle ze gdybym miała pieniądze to nie miałbym depresji. Nie chce mi się zaczynać żadnej szkoły. A do żadnej pracy mnie nie wezmą . Tylko do zbierania jabłek. Na dodatek wszyscy na mnie krzyczą.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani za podzielenie się częścią swojej historii osobistej, w której dopatruję się trudnych dla Pani wątków.
Mam nadzieję, że samo podzielenie się przyniosło Pani ulgę.

Z Pani relacji wnioskuję, że jest Pani świadoma co i Jak się z Panią dzieje i Jak się Pani czuje sama ze sobą, jest to zadowalający krok w poradzeniu sobie z powrotem do równowagi emocjonalnej oraz kompleksami/wyzwaniami.
Jest Pani obecnie (jeszcze) w okresie adolescencyjnym, co może uwypuklać Pani wrażliwość emocjonalną.

Jeśli ma Pani ukończone 18 lat, zachęcam Panią mocno, by już nie czekać i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz podjęcia psychoterapii.
Jeśli nie, to wskazana konsultacja u Specjalisty, w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej.

Jeśli miałaby Pani taką potrzebę, to już dzisiaj! mogłaby Pani skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie mogłaby Pani uzyskać wskazówki/wsparcie psychologiczne.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy mają potrzebę ad hoc uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie.
Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego i komórkowego) i z każdego miejsca w Polsce.

Jeśli nie jest Pani pełnoletnia, może Pani skontaktować się, pod nr 116 111 (w godz. 12.00-20.00).

Zachęcam Panią, by nie czekać i sięgnąć po wsparcie psychologiczne.
Jestem przekonana, ze jest w Pani dużo pięknych/wartościowych zasobów..., których nie jest Pani obecnie świadoma...

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605