Gdzie znaleźć psychologa, z którym chciałabym porozmawiać przez Internet?

Chcialabym porozmawiac z psychologiem przez internet . gdzie moge uzyskac taka pomoc ?

Dzień dobry!

Część psychologów prowadzących gabinety prywatne oferuje formę rozmowy przez internet.
Taką możliwość znajdzie Pani także na mojej stronie internetowej.

Proszę jednak pamiętać, że podczas kontaktu internetowego nie jest możliwe postawienie pełnej, wiarygodnej diagnozy, ani prowadzenie psychoterapii.

Pozdrawiam!