Podejrzewanie narzeczonej o tajemne spotkania

witam, podejrzewam swoją narzeczoną o potajemne spotkania z moim ojcem i zaczynam wariować czy możliwa jest jakaś rozmowa online z psychologiem? zbierałem się, żeby iść do normalnego ale za bardzo się wstydze...

Witam,

oczywiście jest możliwość pracy z psychologiem online. Polecam skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty pracującego w Pana miejscu zamieszkania. Gdy poczuje się Pan pewnie w kontakcie będzie mógł Pan skorzystać ze wsparcia w "realu".

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry!

Tak, część psychologów oferuje rozmowy on-line na komunikatorach internetowych lub poprzez wymianę wiadomości mailowych. Taką możliwość znajdzie Pan również na mojej stronie internetowej (zakładka E-pomoc).

Proszę pamiętać, że kontakt internetowy ma jednak swoje ograniczenia i nigdy nie zastąpi w pełni osobistego kontaktu.

Zachęcam także do rozmów z partnerką.

Pozdrawiam!