Dręczenia syna przez jego żonę

jak pomóc synowi udręczonemu psychicznie przez zonę mieszkają we Francji czy tam takze sięga pomoc psychologa - lekarza Polaka chce pomoc zrozpaczona matka

Witam,
najważniejszą kwestią jest to czy pani syn także pragnie tej pomocy. Jeśli tak, to myślę, że znalazły by się adekwatne formy pomocy. Zapraszam także do bezpośredniego kontaktu ze mną, mailowego, bądź telefonicznego. Pozdrawiam.

Może warto skorzystać z pomocy psychologa online? Wiele gabinetów i psychologów oferuje taka pomoc. Jest to duże ułatwienie dla osób z różnych względów (np barier językowych, niemożności wyjścia z domu itp) skorzystać z pomocy psychoterapeuty w gabinecie.