Histeria pojawiająca się u 3,5-letniej dziewczynki

moja córeczka ma 3 i pół roczku łatwo popada w histerię z błachyh powów np. gdy na coś musi czekać lub podczas zabawy z o rok starszą siostrą , zaobserwowałam równierz lęki nocne budzi się z krzykiem nie poznaje mnie przez jakieś 30 sekund. czy można jakoś temu zaradzić przez jakieś delikatne ziołowe leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przy takich objawach udać się z dzieckiem do lekarza psychiatry dziecięcego.

Myślę że warto skonsultować się z psychologiem dziecięcym. Może nie uda się tych zjawisk wyeliminować szybko i całkowicie, ale może Pani wraz ze specjalistą poszukać takich sposobów reagowania i oddziaływania na córkę, które złagodzą trudne zachowania, lub będą zapobiegać napiętym sytuacjom.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/