Ile kalorii powinnam spożywać i ile powinnam ćwiczyć, aby schudnąć?

Witam mam taki problem..nie potrafię schudnąć. Mam 18lat 175cm wzrostu i 66kg wagi. Jest taki problem iż od stycznia odżywiam się zdrowo, i trenuje {4-5} razy w tygodniu. od tego czasu udało mi się schudnąć tylko 3kg. Wcześniej jadałm około 2000kcal, ale same zdrowe rzeczy-odstawiłam słodycze na dobre..nie jem białego pieczywa, czerwonego mięsa..Chcę tylko ujędrnić swoje ciało i umięśnić. Ile kalorii powinna jeść i ile powinnam ćiwczyć? Proszę o pomoc :)

Witam serdecznie,

Pani masa ciała znajduje się w normie, jednak istotny jest również skład ciała. W tym celu można pokusić się o wykonanie badań składu ciała. Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez tych danych ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska