Jadłospis diety South Beach

WItam. Chciałabym prosić o jadłospis do tej diety. Znalazłam w internecie dużo możliwości, ale większość wymaga umiejętności gotowania, a ja jak na razie nie umiem. Wolałabym, aby ten jadłospis złożony był z takich produktów, które można po prostu kupić. Z góry dziękuję za pomoc.
ponad rok temu

Witam,

Przykładowy jadłospis w I fazie diety South Beach to np.:
I śniadanie - szklanka truskawek, owsianka, herbata ziołowa
przekąska - jajko na twardo
obiad - talerz sałatki (salata, ogórek, zielona papryka, pomidor, sos winegret)
podwieczorek - chłodnik gazpacho
kolacja - łosoś z grilla, szparagi gotowane na parze
deser - galaretka bez cukru.

Pozdrawiam.