Jak działa lek Concerta?

Witam. Pani psychiatra zapisała mojemu 8-letniemu synowi concerta 18mg po półtora miesiąca przyjmowania stał się agresywny i jeszcze bardziej pobudzony co robić wizyta dopiero za miesiąc. Można to odstawić i jak?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam serdecznie,
jeśli psychiatra przede mną Pani nie odpowiedział, to podpowiem, ze może Pani odstawic ten lek i zwrócic sie do swojego psychiatry, nawet wczesniej niż jest Pani umówiona na planowaną wizytę i ustalić jaki bedzie dalszy sposob leczenia. Czasami lepiej zasięgnąc informacji innego psychiatry. W końcu każdy z nas może być omylny a chodzi tu przecież o pani dziecko.
Pozdrawiam