Jak jest szkodliwość fal elektromagnetycznych?

Witam, mam 7 tygodniową córkę. Ostatnio natknęłam się na artykuł o szkodliwości fal elektromagnetycznych i okropnie się wystraszyłam. Używałam komórki głównie do przeglądania internetukarmiąc corķęi miałam telefon przy sobie gdy spałyśmy. Moje łóżku stoi obok kołyski córki. Czy jeżeli zaprzestane tych praktyk moja corka będzie bezpieczna?

Lek. Michał Lenard

Szkodliwość tych fal ujawnia się głównie w przypadkach bardzo długiego narażenia na nie. Sugeruję nie zostawiać telefonu w bezpośredniej bliskości ciała w czasie snu. Normalne korzystanie z telefonu w ciągu dnia nie powinno mieć negatywnego wpływu na Panią, czy Pani córkę. Pozdrawiam!