Jak leczyć natrętne myśli i zaburzenia seksualne?

Mam ciągły natłok myśli, nie mogę się skupić na filmie, książce, czasem na rozmowie i podczas zbliżenia z partnerem. Wcześniej w intymnych sytuacjach pomagała muzyka teraz już nie. Myślę o tym co się wydażyło lub co mogłoby się wydażyć, o tym co bym chciała lub co trzeba zrobić. Zadręczam się tym co zrobiłam lub powiedziałam, a powinnambyła to zrobić inaczej. Mam dosyć, wpływa to na mój związek, na mnie i moją pamięć. Nie wiem co się dzieje i co robić. Pomaga alkohol, ale nie rozwiązanie.

Witam,
Pani problemy niewątpliwie wymagają konsultacji ze specjalistą i leczenia psychoterapeutycznego, ewentualnie również psychiatrycznego (leków).
Serdecznie pozdrawiam.