Jak ma jeść 10-latek, aby schudnąć?

Proszę o pomoc!!! Napiszcie, ile jeść, np. ile mam zjeść marchewek itp. Wszyscy się ze mnie śmieją, poniważ jestem gruby. Ważę 40 kg, przed wakacjami ważyłem 33 kg... Proszę o pomoc!!!
ponad rok temu

Witaj!

Na początku zaznacze, że jesteś w okresie dojrzewania. Oznacza to, że Twój organizm rośnie. W tym wieku czasem jest tak, że zaczyna się tyć, kiedy jeszcze nie zaczęło się rosnąć. Po pewnym czasie Twoja waga na pewno się wyrówna.

Jeśli nie spożywasz niezdrowych, tuczących produktów typu: fast foody, gazowane i słodkie napoje, tłuste, gotowe dania, słone przekąski oraz jeśli uprawiasz sport, nie musisz się martwić.

Nie mogę dać Ci konkretnego jadłospiu, ponieważ nie podałeś mi wielu danych, na przykład tego ile masz wzrostu, jak się odżywiasz oraz czy uparwiasz sport.

Nie powinieneś się również przejmować innymi, ponieważ Twoja waga nie jest niczym niezwykłym i każdy może być w Twojej sytuacji.

Pozdrawiam.