Jak mam interpretować jego zachowanie?

Dzień dobry. Zerwałam z mężczyzną po dwóch latach dość intensywnej relacji - gdy było dobrze niemal nosił mnie na rękach, gdy sprawy biegły w drugą stronę - zamykał się na mnie, nie dzwonił, nie dawał znaku życia, to zawsze ja wyciągałam rękę a zgodę. Minęło 8 miesięcy, nie oddał do tej pory moich rzeczy, nie odpowiedział na próbę kontaktu telefonicznego ani nawet na sms. Czy te zachowanie to "kolejna" jego rozgrywka pt. obrażony i niedojrzały mamisynek? Jak powinnam i czy istnieje coś co powinnam jeszcze uczynić.. Chciałam rozstać się w życzliwości.. Na prawdę ta sytuacjami ciąży.. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Szanowna Pani,

Chyba trudno interpretować ośmiomiesięczną ciszę ze stronę mężczyzny jako rozgrywkę? Niepokojący był Państwa sposób funkcjonowania w sytuacjach konfliktowych - to Pani dbała o pojednanie i kontakt, gdy coś niedobrego się między Państwem działo. Związek to praca obu stron, a nie ciągłe nadskakiwanie jednej osoby, by było lepiej. Napisała Pani, że chciała się Pani rozstać, więc może warto upomnieć się o swoje rzeczy i zakończyć tę relację?

Życzę dużo dobrego.

Małgorzata Ziółkowska

www.strefa-ciszy.online