Jak mam poradzić sobie z atakami paniki?

Witam serdecznie dwa tygodnie temu dostałem ataku paniki z powodu braku smaku i węchu wezwałam pogotowie bo miałam wrażeń że się duszę. Psychiatra przepisał mi leki asentra 50 Lorafen 1 i ketrel25mg mam wrażenie że nie pomaga czasmi mam że czuję lepiej a potem już nic nie czuje denerwuje się i wpadam w panikę nie umiem sobie z tym poradzić proszą o pomoc kiedy będzie poprawa

Witam!

Lek Asentra jest lekiem przeciwdepresyjnym i przeciwlękowym, który w ciągu pierwszych 2 tygodni przyjmowania stopniowo rozwija swoje działanie, dopiero po tym czasie, powoli i stopniowo następuje poprawa.