Jak najlepiej nawadniać organizm?

Jak najlepiej nawadniać organizm? Czysta woda, woda z cytryna, a może woda z solą?

Dzień dobry,

w normalnych warunkach wystarczająca jest woda, może być ewentualnie z cytryną. Ważne jest to aby wypijać prawidłową ilość płynów w ciągu dnia, średnio 2 l/ dobę, ale oczywiście każdy ma indywidualne zapotrzebowanie. Pani podała zbyt mało informacji aby określić dokładnie zapotrzebowanie Pani organizmu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga