Jak najlepiej odżywiać się przy chemioterapii?

Może to banalne,jak najlepiej się odzywiac,biorąc chemie, pije soki,jem owoce,może niezbyt wiele i jem wszystko na co mam ochotę,choć od kilku dni nie mam apetytu

Trudne pytanie. Jesli chemia to i nowotwor. Jesli nowotwor to cukry w diecie tylko go dokarmiaja. Prosze poczytac troche o genie TKT L1. Fruktoza z owocow to tez cukier. !!! Dlatego sugeruje odzywianie zblizone jak najbardziej do odzywiania optymalnego. I od razu informacja.! Nie jestem zagorzalym wielbicielem czy fanatykiem tej diety. To po prostu obserwacja i lata doswiadczenia. Przede wszystkim sugeruje badanie Analizy pierwiastkowej wlosow. Pozwoli ono na zorientowanie sie o stanie odzywienia organizmu. Dopiero potem nastepne kroki. Wiecej informacji na www.arkadia-klinika.pl Nie da sie na pani pytanie odpowiedziec w jednym mailu, wiec jesli potrzebuje pani pomocy i porady to prosze o kontakt. Pozdrawiam.