Jak namówić męża na wyjście z domu?

Witam... Mam problem a mianowicie jestem 2 lata po slubie... mam 21 lat i z męzem mamy dziecko. Calymi dniami siedze w domu mąż pracuje ale przed porodem nie zdąrzylismy nawet sie pobawic. A teraz gdy mamy mozliwosc to on nie chce. Mieszkamy na wsi wiadomo ludzie zaraz gadaja... raz bylam na imprezie sama z nikim sie nie bawiąc pierwszy raz zeby potanczyc... Problem w tym ze on nie chce nigdzie wychodzic... A rdzice mi samej nie pozwalaja... Co robic?

Dzień dobry. Nie wiem czy należy doszukiwać się tutaj czegoś chorobowego. Pytanie czy przed pojawieniem sie dziecka mąż lubił zabawę, lubił tanczyc? Może mąż w ten nie wprost sposób wyraża swoją złość na Panią? Może nie jest do końca świadomy przyczyn złości? Może jest zmęczony zadaniami męża i ojca - wnioskuję, że jesteście młodą parą i wcześnie pojawiło się dziecko. Podałem pani kilka tematów do zastanowienia się i na zwyczajną, szczerą małżeńską rozmowę. Proszę spróbować. Pozdrawiam. MŁ

Dzień Dobry Pani,

Proszę postępować w zgodzie ze sobą tak, jak Pani czuje, bo to Pani kreuje swoje życie.

Życzę Pani radosci,
Irena mielnik-Madej