Pocałunek męża z inną kobietą

Witam mam 29 lat. Mamy dwoje dzieci, 3 lata temu urodziłam 1 dziecko, po roku mąż wyznał mi że po porodzie jak ja zajmowałam się naszym dzieckiem on całował się z inną, znaczy to ona go pocałowała, a on tylko odpowiedział na pocałunek. Masakra. Kiedy myślę, że kiedy ja opiekowałam się wieczorem naszym maleństwem które co wieczór miał kolki on poszedł odprowadzić do domu swą koleżankę i ja całował. Jego tłumaczenie jest takie ze ja w okresie narzeczeństwa też pocałowałam innego.

Dzień Dobry,
Rozumiem, ze ma Pani złość na męża. To absolutnie zrozumiałe. Jednak przeszłości nie zmienimy.....

Warto wspólnie zastanowić się : jak zatrzymywanie na złości służy Państwu. Ważne jest czy oboje Państwo żałujecie tego co się wydarzyło i czy gotowi jesteście to sobie nawzajem zadośćuczynić. Bardzo często pary reflektują, że dana trudność pomogła odnaleźć im nowa jakość życia. Gdyby ta procedura nie wystarczyła sugeruję psychoterapię pary.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka