Jak nauczyć się odpowiedzialnego gospodarowania pieniędzmi?

mam rodzine wiecznie co roku wpadam w jakies dziwne tarapaty zaciagam dlugi potem splacam je nastepnym kredytem maz sie dowiaduje i jest potem zle mam 2 dzieci jak mam wyjsc z tego blednego kola boje sie porozmawiac z mezem boje sie ze sama doprowadzilam do rozpadu naszej rodziny a nie chce tego chce isc do pracy i moze zarobic i splacic wszytko jak sie nalezy chce zaczac zyc spokojnie narazie sam sobie chyba narobilam klopotow potrzebuje kogos kto mi pomoze i nauczy jak madrze dysponowac piniedzmi aby nie wplatywac se w to wszytko

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zasygnalizowane przez Panią symptomy widzę jako wskazanie do konsultacji specjalistycznej, pod okiem Psychologa/psychoterapeuty, celem diagnostyki symptomatycznej oraz terapii.

Gdyby miała Pani życzenie takiej pracy terapeutycznej online (via Skype)
zapraszam serdecznie do kontaktu.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605