Jak nie dopuścić do rozstania z mężem?

mąż mimo że mnie kocha chce się rozstać, mimo iz są dni kiedy jesteśmy naprawde szczesliwi. JA potrafię wszytsko zepsuc swoim zachowaniem(rzadzenie nie sluchanie tego co mowi . poprostu mam prblemy ze soba ktore odbijaja sie na nim maz pracuje za granica 9 miesiecy mi iz widujemy sie czesto nie potrafie pogodzic sie z brakiem stabilizacji. wiem ze musze pracowac nad soba. tylko jak przekonac meza ze to nie sa kolejny raz obiecywanki jak zachowac sie teraz czy emocje nie opadły?

Warto zgłosić się do psychologa i podjąć psychoterapię małżeńską. Wspólna praca nad odbudowaniem relacji, wzajemnego zaufania i szacunku często daje pozytywny efekt (jeśli oczywiście małżonkowie są zmotywowani i zaangażowani w pracę nad sobą).

Witaj,
Sytuacja wydaje mi się być bardzo skomplikowana. Myślę, że najlepiej aby udała się Pani do terapeuty, który na podstawie dokładnego wywiadu będzie w stanie okreslić problem i pomoże znaleźć rozwiązanie.
Pozdrawiam