Relacje z mężem i trudne dzieciństwo

maz pracuje za granica zadko bywa w domu,rozmawiamy duzo tylko problem w tym ze mnie sie nie podoba nic,czepiam sie o wypite piwo o zjedzone frytki z kumplem,o to ze mial napisac do mnie 4 godziny temu a zasiedzial sie u kolegi-jaki kierowca ma wolne weekendy i zawsze albo jest u kolegi albo lazi po sklepach-mama zawsze czepiala si emnie o wszytsko,pieklo mialam w domu i teraz z tym nie moge sobie poradzic ,sama prowadze do tego

Witam.Myślę że pod drobiazgami o które kłóci sie Pani z mężem leży jakiś głębszy problem.Możliwe że chodzi o to że jest często nieobecny albo o inne sprawy o których Pani nie pisze.Najlepiej jeśli szczerze porozmawia Pani z nim o tym co najbardziej Pani doskwiera,o swoich lękać i niepokojach.Piszę Pani też o swoich traumach z dzieciństwa i trudnej relacji z matką.Możliwe że powtarza Pani w swoim małżeństwie nieprzepraciwane sprawy z matką.Uważam że dobrze byłoby zasięgnąć porady psychoterapeuty który ewentualnie zaproponuje Pani psychoterapię (lub terapię małżeńską ).Pozdrawiam

Dzień dobry, po pierwsze to ważne, że dostrzega pani w sobie obszar do zmiany. zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą, ustali pani co tak na prawdę się dzieje i podejmie pani decyzję o ewentualnej dalszej pracy. Pozdrawiam.