Jak oczyścić nerki z toksyn i innych szkodliwych trucizn?

Jak dokładnie oczyścić nerki z toksyn i innych szkodliwych trucizn?

Dzień dobry,

Najlepszym sposobem oczyszczenia krwi z toksyn jest picie, co najmniej 2 - 3 litrów płynów w ciągu dnia:
- zielona herbata (500 ml)
- woda średnio zmineralizowana (1000 ml),
- inne płyny (napar z pokrzywy, fiołka trójbarwnego, kawa, herbata, soki.

NIE WOLNO PIĆ ALKOHOLU i PIWA!!

W ciągu dnia należy jeść dużo warzyw i owoców oraz kasz - jaglana, manna, gryczana.
Z pośród produktów dostarczających białko zalecane są jajka, jogurt naturalny. Zalecane są także migdały, orzechy włoskie, oliwa z oliwek oraz suszona żurawina (100g).
Taki sposób żywienia należy stosować max 2-3 dni co 2 tygodnie.

Należy pamiętać, aby w okresie oczyszczana organizmu nie jeść wysoko przetworzonej żywności, słodyczy, konserw, wędlin typu. mielonka, fast foodów i smażonego mięsa.