Jak odbudować zaufanie po częstych kłamstwach

mam pytanie jestem w podobnej sytuacji jak poprzednik oklamywalem dziewczyne o rozne rzeczy ze rodzice mi nie zyja , ze3 miałem wypadek itp np ze mam samochod , ze mam samochod a nie deceniłem tego co mialem tylko jak straciłem w tedy przejrzałem na oczy chciałbym zeby mi pani doradziła jak odbudowac zaufanie zeby nie urazic tym dziewczyny bardzo mi zalezy na niej miałem nawet mysli samobojcze i podciełem sobie zyły itp

Dzień dobry,

Jest Pan młodym mężczyzną a objawy, jakie Pan opisuje są bardzo niepokojące. Zachęcam, aby nie szukał Pan pomocy przez internet. Warto udać się do lekarza psychiatry, który skieruje Pana na psychoterapię, podczas której będzie mógł Pan na bieżąco omawiać swoje trudności w relacji z dziewczyną.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Po takich kłamstwa trudno będzie cokolwiek ratować. Niech ta sytuacja będzie dla Pana przestrogą, nauczą na przyszłość. Jeżeli natomiast przejawia Pan częste tendencję do konfiguracji zalecam konsultację z psychiatrą lub psychologiem.