Jak opanować emocje i powstrzymać myśli samobójcze?

Witam nie wiem co juz robic.. Pije eki haroperidol od jakiegos tygodnia ale to mi nie pomaga.. Wszystko mnie drazni wkurza denerwuje.. Najlepiej by chyba bylo zebym sie zabila.. Chodze do psychologa ale to nic nie daje bo mam od dziecka problemy zeby mowic o czym kolwiek.. Nic mi sie nie che... Wezne i naprawde sie zabije i bedzie chyba tak najlepiej dla wszystkich o jedna nienormalna mniej.. Nawet nie potrafie sie nie ciac.. Tylko dieci patrza na ti nie wiem jak juz se ze wszystkim poradzic

Dzień dobry, takie długotrwałe rozdrażnienie, tendencje samobójcze są ciężkie do wytrzymania i wyniszczające. Musi być Pani bardzo trudno. Jeśli terapia i leki w tej chwili nie pomagają to proszę zgłosić się do szpitala lub zgłosić to lekarzowi prowadzącemu lub terapeucie. Zamiary samobójcze, cięcie ciała są bardzo niebezpieczne. Niech Pani pozwoli sobie i dzieciom pomóc. Niezbędne jest powiedzenie komuś o swoim cierpieniu, prośba o pomoc, wsparcie, nawet jeśli to trudne. Życzę dużo siły i odwagi, Beata Szulik-Bomba