Jak pogodzić się z przyjaciółką?

Co mam zrobić by pogodzić się z przyjaciółką ?
ponad rok temu

Najlepsza jest szczera rozmowa. Jeśli jesteście przyjaciółkami na pewno uda Ci się otworzyć. Najlepiej nie oceniaj przyjaciółki, mów o sobie i powiedz co czujesz w związku z sytuacją. Powodzenia!

Dzień Dobry,

Najlepiej zainicjować spotkanie i rozmowę z przyjaciółką i wyjść ze swoją potrzebą pogodzenia się z nią, czego serdecznie życzę.

Irena Mielnik-Madej