Relacja z przyjaciółką

Rozgoryczenie z powodu tracenia przyjaciółki. Dokładnie rok temu zaufałam, bardzo mocno, mojej koleżance, to był początek pięknej przyjaźni, tej jedynej, przynajmniej tak mi się wtedy wydawało. W wakacje odcięła się od świata. Zasypywałam ją telefonami a ona nic. Po 3 tygodniach przeprosiła, zobowiązała się, że naprawi nadszarpnięte zaufanie. Po 4 miesiącach sytuacja się powtarza, tym razem dochodzi jej była przyjaciółka. Czuję się odepchnięta i niepotrzebna. Czy dużo wymagam, żeby się odezwała?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Przywiązywanie wagi do cudzych opinii

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowna Pani, zapewne ma Pani racje i Pani wymagania nie sa zbyt duże, prosze jednakże spróbować dotrzeć do przyjaciółki i dowiedzieć sie co moze byc powodem takiej sytuacji. Jedynym rozwiązaniem jest szczera rozmowa i wyjaśnienie niedomówień. Pozdrawiam

0

Proszę umówić się na spotkanie z przyjaciółką oraz szczerze porozmawiać z nią o Pani odczuciach i wyjaśnic sytuację. Pozdrawiam.

0

Witaj serdecznie. Każdy z nas ma inne wymagania co do kontaktu interpersonalnego. Proponuję abyś szczerze porozmawiała ze swoją przyjaciółką. Omówcie swoje potrzeby i poglądy. Najważniejsze czy akceptujecie swoje przekonania?

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
-------------------------
USŁUGI + KONTAKT
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG
http://blog.psychopedagog.eu
FANPAGE - FACEBOOK
http://facebook.com/psychopedagogeu/
KONSULTACJE I TERAPIE PRZEZ INTERNET
http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty