Jak pomóc toksycznemu partnerowi?

Witam jak sobie pomóc gdyż widzę że jestem w toksycznym związku mąż despota, gdzie nie mogę sobie poradzić.Jakk przekonać żeby poszedł też do psychologa. Nie daje rady .

Dzień dobry,

Nie ma jednej odpowiedzi jak sprawić żeby ktoś udał się po pomoc. Zachęcam do skontaktowania się z np. Niebieską linia tel. 800 120 002 i opracowanie planu co może Pani zrobić w tej sytuacji. Infolinia jest bezpłatna a konsultanci są kompetentni. Oprócz tego, że uzyska Pani wsparcie dla siebie to może uda się wpłynąć na sytuację z mężem.

Pozdrawiam