Jak radzić sobie z agresją ze strony partnera?

Witam. Mam problem z partnerem. Mamy 2ke dzieci 2,5 roku i 9miesiecy ja pracuje na nocki mam ich 4x w tygodniu przychodze z pracy o 6 to dzieci juz sie budza wiec srednio spie 2-3h na dobe czasem w ogole a maz kompletnie mi nie pomaga w domu jak i przy dzieciach nigdy ich nie karmil kapal przebieral czasem wezmie na rece na 2minuty.. wiecznie o wszystko sie czepia ciagle slysze slowa typu tepa idiota pustak spierdolona umyslowa leser ze mam wypierdalac a wrzeszy tak ze wszyscy sasiedzi i dzieci to slysza a zaczyna sie od tego np ze nie moze znalezc skarpet ktore wlasnie chcial zalozyc badz jego ulubiony widelec jest brudny. Nigdy nie przeprasza mnie za to czasem kupi kwiaty nastepnego dnia... po kazdej jego agresji mam ochote sie zabic

Dzień dobry,

To o czym Pani pisze wygląda na przemoc psychiczną. Zachęcam do skontaktowania się z Niebieską Linią tel. 800 120 002, która zajmuje się tematem przemocy w rodzinie. Będzie mogła Pani porozmawiać z konsultantami i omówić swoją sytuację. Jeśli będzie potrzebowała Pani wsparcia psychologicznego to właśnie je Pani tam dostanie, dodatkowo gdyby chciała Pani zareagować i coś zrobić w tej sytuacji np. zgłosić to gdzieś to również może to Pani tam zrobić.

Pozdrawiam