Jak ponownie się zakochać i zaufać?

Jestem w zwiazku juz 3 lata,ale nie czuje sie szczesliwa,nie czuje milosci,ze to TEN.Jest dla mnie bardziej pomoca,bo zrobi cos przy domu i jest zaradny.Mam tez syna,ktory widzi w nim rywala...:/ To nie przetrwa,prawda?Jestem po ciezkich przezyciach z ojcem dziecka.Wydaje mi sie,ze juz nigdy nikogo nie pokocham.Nie umiem tego poczuc.Kocham tylko 6 letniego syna.Wiem,ze on kiedys dorosnie i odejdzie.

Witam. Po trudnych przeżyciach z byłym partnerem zdarza się, że przestajemy wierzyć, że jeszcze się uda, że stworzymy dobry i szczęśliwy związek. Te przekonania wynikają z Pani doświadczeń ale to nie znaczy, że są prawdziwe. Jak najbardziej jest Pani w stanie kogoś pokochać. W obecnym związku nie czuje się Pani szczęsliwa ale są powody dla których go Pani kontynuuje. Zachęcam do zastanowienia co daje Pani obecny związek i dlaczego Pani jest w nim skoro jest Pani, czego brakuje a co sprawia że jednak chce Pani z obecnym partnerem być? Warto przemysleć co jest dla Pani ważne w relacjach z mężczyznami. Co do syna proszę z nim szczerze rozmawiać o tym co Pani do niego czuje i że jest dla Pani najważniejszy i zawsze będzie bez względu na to z kim jest Pani w związku. Pozdrawiam serdecznie