Jak poprawić zachowanie 6-latka?

Witam. Mam problem z 6,5 letnim synem. Od 3 lat chodzi do przedszkola i ciagle bije dzieci. Na pytania dlaczego to zrobil odpowiada ze nie wie, ze glowa mu tak mowi. Zadne kary nie pomagaja. Gdy zadam mu inne pytanie, np. Co bylo,na obiad w przedszkolu to tez odpowiada ze nie wie. Bylismy u psychologa, ale stwierdzil ze syn rozwija sie prawidlowo. Jak zadam czasem jakies pytanie np o nasza rodzine to zaczyna wymyslac jakies niestworzone rzeczy. Zaczyna mnie to przerazac. Czuje sie bezsilna. Pomocy :(

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Proponuję zgłosić się jeszcze raz do doświadczonego psychologa dziecięcego - takie zachowanie nie jest normą i być może Pani dziecko potrzebuje pomocy. Jeżeli to nie pomoże lub wizyta u psychologa nie da żadnych odpowiedzi warto udać się na konsultację do psychiatry dziecięcego. Na pewno nie może Pani zostawić dziecka bez pomocy.