Jak poradzić sobie z emocjami po zranieniu chłopaka?

Witam otóż mam okropny problem z psychika z która nie potrafię żyć . Mam 18 lat i ledwo obeszło sie od depresji ,w przeszlosci zranilam partnera i nie mogę sobie tego wybaczyć przez parę dni było dobrze ,ale teraz jest gorzej nie jem,płacze,serce mnie boli ,boje sie ze go strace ,wmawiam sobie ze jestem beznadziejna i ze mnie nie kocha ,boje sie samotności ,boje się żyć boje sie przeszłości ,ze mnie opuści a ja nie dam sobie rady bez niego Jestem uzależniona i kiedy go nie ma nie chce mi sie zyc

Witam Panią Serdecznie,

Dużo emocjonalnie się u Pani dzieje...

Chcę Pani powiedzieć, że każdy ma prawo do popełniania błędów - Pani też.

Jeśli poczuła Pani, że skrzywdziła swojego Chłopaka, wystarczy, że użyje Pani magicznego słowa "przepraszam", które potrafi uleczyć klimat między Wami i uzasadni, dlaczego i co Panią kierowało, że tak się Pani zachowała ( w tym momencie nakierowuję Panią, bo nie wiem, co co było powodem zranienia Pani Chłopaka).

Tak poczułam, ze jest w Pani taka część, która wymagałaby pracy nad samooceną.
Proszę rozważyć uczestnictwo w warsztacie z poczucia własnej wartości i samooceny.
I sprawdzać strony www, czasami są dostępne takie szkolenia, tzw "free".

A jeśli chciałaby Pani ze mną porozmawiać, to zapraszam serdecznie na Skype, lub telefonicznie.

Życzę Pani tylko pięknej relacji, bo na taką Pani zasługuje,
Irena Mielnik-Madej