Dlaczego nie potrafię panować nad emocjami?

Mam pytanie. Chlopak mowi ze nie umiem panowac nad emocjami. Dzien dwa jest dobrze a potem byle drobnostka potrafi mnie wkurzyc. Raz chodze zla potem smutna placze bez powodu. Obiecuje ze sie poprawie a potem robie znow to samo. Zaznaczam ze nasza relacja jest dosc skomplikowana. Czesto sie klocmy.nie wiem czym to wynika ze zlej relacji jaka panuje miedzy nami. Mieszkamy razem czy cos jest ze mna nie tak.

Witam Panią. Trochę dowiedziałem się (po przeczytaniu Pani postu) o Pani emocjach i zachowaniu. Napisała Pani, że między Panią a partnerem są kłótnie. Zauważyłem, że on zwraca uwagę, że z Pani emocjami jest coś nie tak. Bardzo mnie zastanawia jak on się zachowuje i jak jest z jego emocjami. Być może Pani reakcje świadczą o tym jak się Pani czuje w tej relacji (czy bezpiecznie czy nie). Być może też za Pani reakcjami stoją pewne konkretne doświadczenia z przeszłości z relacji z innymi osobami i dają obecnie o sobie znać. Jeśli coś Panią niepokoi w Pani emocjach i zachowaniu zachęcam do bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Nie napisała Pani, co jest przyczyną częstych kłótni między Wami.

Prawdopodobne bardzo jest, że taka relacja pomiędzy Panią, a Pani chłopakiem wpływa na Pani emocje.

Zachęcam Panią do rozmowy i pracy z psychologiem, żeby mogła Pani przyjrzeć się sobie i swoim emocjom.

Pomocne również byłoby dla Pani uczestnictwo w warsztacie z samooceny i asertywności.

Życzę Pani dobrych relacji,
Irena Mielnik-Madej